Filtr cząstek stałych - Mazda
image

DPF Mazda:

1. Wyłączanie DPF Mazda

Nasze nowoczesne, autorskie rozwiązania zapewnią koniec problemów z filtrem cząstek stałych: wypalaniami, trybami serwisowymi i przybywaniem oleju. Spalanie spada o ok 0,5-1,0l/100km(wg opinii klientów). Czujniki temperatury spalin i czujnik różnicy ciśnień mogą być uszkodzone i nie trzeba ich wymieniać. Po wizycie w naszej firmie samochód jest nadal w pełni diagnozowalny i jeśli w przyszłości coś się zepsuje to ECU(sterownik silnika) poinformuje o tym fakcie kierowce wyświetlając odpowiednią kontrolkę i/lub zapisując w pamięci błąd. Auta wypuszczane przez większość naszej konkurencji są "okaleczone" i nie da się ich zdiagnozować! Dlatego zanim zdecydujesz się na usługę wyłączenia DPF w Mazdzie poszukaj informacji i opinii o warsztatach, które oferują tego typu usługę. My Mazdę obsługujemy na poziomie serwisowym co dodatkowo daje gwarancję że jesteśmy z tymi samochodami zrobić naprawdę bardzo dużo. Zapraszamy do kontaktu z nami, bardzo chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Cena wyłączenia DPF mazda ustalane są indywidualnie i zależą od zaawansowania prac jakie mamy wykonać.

2. Czyszczenie DPF mazda

Czyszczenie/wypalanie filtra w trybie serwisowym lub w trybie serwisowym przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych. Filtr DPF nie jest wyciagany z pojazdu. W zależności od marki/modelu wypalanie przeprowadzane jest podczas jazdy lub stacjonarnie, gdy samochód sie nie porusza. Tego typu usługę zalecamy wykonywać tylko gdy samochód ma niewielki(do ok 100tyś km) przebieg, w innych wypadkach jest to strata czasu i pieniędzy.

- diagnostyka + wypalanie serwisowe 149zł
- diagnostyka + czyszczenie chemiczne + wypalanie serwisowe 699zł

3. Regeneracja i wymiana DPF mazda

Oferujemy kompleksową regenerację DPF mazda i wymianę filtra na nowy.
Po wymianie/regeneracji/wypalaniu DPFa wykonujemy wszystkie niezbedne nastawy i adaptacje w sterowniku silnika.

Przy okazji możesz przeprowadzić u nas inne usługi serwisowe takie jak wymiana oleju, wymiana rozrządu, pomiar mocy(hamownia 4x4 MAHA) lub chiptuning/eco tuning. Przy łączeniu kilku usług na raz udzielamy do 50% rabatu na chiptuning.

 

Ceny filtrów DPF Mazda:

a) DPF Mazda 3 1.6

Nr kat NOWY**  REGENEROWANY KAUCJA MONTAŻ*
D0802 1400zł
brak 800zł 400zł


b) DPF Mazda 3 i 5 2.0 - wszystkie wersje mocowe

Nr kat NOWY**  REGENEROWANY KAUCJA MONTAŻ*
D1201 1500zł brak 1000zł 400zł


c) DPF Mazda 6 2.0 - wszystkie wersje mocowe

Nr kat NOWY** REGENEROWANY KAUCJA MONTAŻ*
D1202/D1203 1500zł brak 1000zł 400zł

 

  * cena kompleksowej usługi obejmująca montaż wraz z niezbędnymi adaptacjami komputerowymi
** nowy wkład ceramiczny DPF lub całkowicie nowy filtr w zalezności od marki/modelu samochodu Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3