Katalizatory SCR Euro 4, Euro 5 i Euro 6
image

Katalizatory, tłumiki SCR Euro 4, Euro 5, Euro 6

Katalizatory i tłumiki z filtry cząstek stałych euro 4, euro 5 i euro 6 w samochodach ciężarowych ze względu na odrębne przepisy dotyczące tych aut są stosowane od kilku lat praktycznie we wszystkich pojazdach. Norma emisji spalin samochodu ciężarowego, dostawczego czy autobusu określa jak wysokie będą należności właściciela za wszelkie opłaty drogowe(viatoll, winiety itd.), czyli im lepsze emisja spalin tym opłaty będą mniejsze. Większość pojazdów spełnia juz normy Euro4, Euro5 i Euro6, dla posiadaczy takich samochodów oferujemy pełną obsługę filtra DPF i katalizatora SCR od czyszczenia, regeneracji po calkowita wymiane na nowy bądź regenerowany filtr czy katalizator SCR. W wielu przypadkach wymieniamy, czy polerujemy płaszcz filtra, po to żeby filtr nie był elementem, który oszpeca samochód, a wręcz przeciwnie. Cena naprawy, regeneracji czy wymiany filtra cząstek stałych zależy od czasochłonności naprawy ale można założyć że w większości wypadków zamyka się w przedziale od ok 499zł do ok 9999zł.

Posiadamy w ofercie gotowe filtry (tłumiki euro 4, euro 5 i euro 6) nowe, z fabrycznie nowymi wkładami, bądź regenerowane, dlatego nie ma konieczności przyjazdu do nas ponieważ filtr możemy wysłać pocztą bądź kurierem. Wszystkie wysyłki realizujemy natychmiastowo - wysyłka następuje do 48h od zamówienia jeśli towar mamy w magazynie, w innym wypadku lub gdy Twoje zamówienie dotyczy mało popularnego filtra czas ten może się wydłużyć. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

1. VOLVO - tłumiki, katalizatory Euro 4, Euro5 i Euro 6
2. RENAUT - tłumiki, katalizatory Euro 4, Euro5 i Euro 6  
3. MAN - tłumiki, katalizatory Euro 4, Euro5 i Euro 6  
4. IVECO - tłumiki, katalizatory Euro 4, Euro5 i Euro 6  
5. MERCEDES - tłumiki, katalizatory Euro 4, Euro5 i Euro 6    
6. SCANIA - tłumiki, katalizatory Euro 4, Euro5 i Euro 6   

Jeżeli posiadasz nietypowy lub mniej popularny model samochodu czy autobusu to nie stanowi to dla nas problemu. Możemy sprowadzić praktycznie każdy filtr DPF lub zmodyfikowac układ tak, aby można było zamontować inne, tańsze rozwiązanie.

W przypadku samochodów ciężarowych, busów i autobusów istnieje duża rozbierzność, w takim samym modelu mogły byc montowane różne filtry, dlatego  w naszej tabeli znajdziesz tylko te najbardziej popularne i ustandaryzowane. Jeśli potrzebujesz inny produkt to zadzowń lub napisz do nas zapytanie.

FILTRY/TŁUMIKI DPF/SCR - KATALOG

Katalizatory SCR - KATALOG 


Powyższe oraz ceny części i usług są orientacyjne. Nie  stanowią one oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i innych. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności asortymentu i aktualnych cen. Czas wykonania usługi jest orientacyjny i może być krótszy lub się wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas(problem z programowaniem ECU, problem z odkręceniem zardzewiałej śruby itp).


Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3