Regeneracja, Czyszczenie, Usuwanie, Wymiana - Serwis DPF
image

Witamy w TuneFORCE,

W naszym DPF Serwisie wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane filtrami cząstek stałych DPF, FAP, GPF oraz katalizatorami SCR i DOC. Z układami oczyszczania spalin i filtrami FAP/DPF(filtry cząstek stałych) jesteśmy w stanie zrobić wszystko - zlokalizować i wyeliminować usterkę, wymienić, zregenerować czy usunąć DPF Poznań. Jeśli pojawiły się problemy z filtr cząstek stałych w pierwszej kolejności należy przeprowadzić profesjonalną diagnostykę w celu sprecyzowania z jaką konkretnie usterką mamy do czynienia. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu, po przeprowadzeniu badania diagnostycznego w większości wypadków jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić czy usterka FAP/DPF(filtr czastek stałych) wynikła z powodu jakiejś innej awarii czy po prostu filtr cząstek stałych jest uszkodzony/niesprawny. Diagnostyka nie polega tylko na odczycie i wykasowaniu błędów, należy przeprowadzić odpowiednie procedury diagnostyczne na postoju, testy drogowe i szereg innych czynności, dopiero po skrupulatnym przeanalizowaniu wszystkich wyników w większości przypadków możemy określić usterkę i powód jej wystąpienia. Dzięki temu klient wie jakie kroki musi podjąć aby samochód znowu sprawiał radość z jazdy, podejmuje decyzję o tym tym czy w samochodzie będzie robione: czyszczenie DPF, usuwanie DPF, wymiana DPF, czy regeneracja DPF.

Najczęściej spotykane usterki powodujące uszkodzenie i/lub zatkanie filtra DPF:
a) Nieszczelnosc w układzie dolotowym
b) Uszkodzony zawór EGR
c) Uszkodzona turbina
d) Uszkodzony przepływomierz
e) Niesprawny układ wtryskowy
f) Uszkodzenia w oczujnikiwaniu DPF

Prawidłowa diagnostyka samochodu i układu oczyszczania spalin DPF/SCR jest możliwa tylko przy użyciu odpowiednich testerów serwisowych takich jakie są używane w profesjonalnych czy autoryzowanych serwisach. My posiadamy takie urządzenia, mamy możliwość diagnozować, updat-ować software, programować i przeprowadzać adaptacje na poziomie ASO. DPF VW, DPF AUDI, DPF SKODA, DPF SEAT, DPF FORD, DPF MAZDA, DPF OPEL, DPF SAAB, DPF VOLVO, DPF NISSAN, DPF SUZUKI, DPF TOYOTA/DPF LEXUS...oprócz urządzeń diagnostycznych posiadamy szereg innych narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia profesjonalnej usługi, jednym z nich jest HAMOWNIA Poznań, obciążeniowa 4x4, wyśmienite narzędzie diagnostyczno-pomiarowe, umożliwiające pomiary mocy/momentu oraz przeprowadzenie prób drogowych bez wyjeżdżania na ruchliwa ulicę. Hamownia 4x4 obciążeniowa, nie służy do regeneracji DPF, dzięki niej można przeprowadzić regenerację/wypalanie serwisowe w bezpiecznych warunkach drogowych - które ona symuluje.

Oddając samochód/filtr cząstek stałych(DPF) w nasze ręce nie musisz się martwić absolutnie o nic, powierzone mienie traktujemy lepiej niż swoje, zlecenie naprawy wykonujemy z największą starannością. Twoje auto jest bezpieczne, nasz serwis jest ubezpieczony od zdarzeń losowych. Czyszczenie filtra DPF, Usuwanie filtra DPF Poznań, regeneracja filtra DPF Poznań, wymiana filtra DPF Poznań w atrakcyjnych cenach - to i wiele innych rozwiązań tylko w naszym serwisie!

DPF serwis to nasze autorskie podejście do tematu filtrów cząstek stałych. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce i pierwsza w Poznaniu zajeliśmy się profesjonalnym serwisem układów oczyszczania spalin FAP/DPF/SCR(filtry cząstek stałych i katalizatory SCR). NIE DAJ SIĘ NABRAĆ Serwis DPF jest tylko jeden! Zapraszamy również na naszą nową stronę: NOWA STRONA DPF SERWIS


Jeśli naprawa Twojego pojazdu będzie wymagała kupna drogich części czy dużego nakładu pracy nie martw się, jako pierwsi wprowadzilismy do naszej oferty możliwość rozłozenia na raty płatności za wykonywane w naszej firmie usługi! Bez zaświadczeń o zarobkach(do 5000zł), decyzja o przyznaniu kredytu w 5min!

ZAPRASZAMY

Cała zawartość strony, ceny produktów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i innych. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności asortymentu i aktualnych cen. Czas wykonania usługi jest orientacyjny i może być krótszy lub się wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas(problem z programowaniem ECU, problem z odkręceniem zardzewiałej śruby itp).

 

Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3