Traktory - katalizatory SCR, AdBlue, filtry DPF
image

DPF i SCR traktory i inne maszyny rolnicze - rozwiązania dla rolnictwa

Wychodząc na przeciw oczekiwanią właścicieli maszyn rolniczych, czyli przede wszystkim traktorów i kombajnów, koparek i wszelkiego innego sprzętu, mających problemy z kłopotliwymi filtrami cząstek stałych DPF oraz katalizatorami SCR, systaemami AdBlue wprowadziliśmy do naszej oferty również obsługę tego rodzaju pojazdów. Jesteśmy w stanie zregenerowac lub wymienić filtr DPF i katalizator SCR, lub wyłączyć jego obsługę w sterowniku silnika tak aby więcej nie sprawiał problemów i nie wymagał stosowania dodadatku AdBlue.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzęt rolniczy musi być cły czas gotowy do działania i ciężko jest go przetransportować czy się nim przemieścic w inny rejon Polski, dlatego w zagresie obsługi sprzetu rolniczego jesteśmy w stanie dojechać do klienta i wykonać usługę na miejscu, nie ma konieczności przyjeżdżania do nas do firmy w celu usunięcia filtra DPF czy katalizatora SCR/AdBlue i przeprogramowania ECU. 

W przypadku gdy klient decyduje się na wymianę w swoim traktorze, czy innej maszynie rolniczej filtra cząstek stałych DPF lub katalizatora SCR wystarczy wysłać go do nas, a my odeślemy zregenerowany filtr DPF/katalizator SCR lub DPF/SCR z nowym wkładem/wkładami, w niektórych przypadkach jest możliwość abyśmy dojechali do Państwa z naszym filtrem.

Obsługujemy większość modeli na rynku, masyny takich producentów jak:czą

- Filtry cząstek stałych DPF, katalizatory SCR - John Deer
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Massey Ferguson
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Fend
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - New Holland
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Deutz-Fahr Agrotron
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Ursus
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Fend
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Case
- Filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Class Axos

Jeśli Twojej maszyny nie ma na liście to nie masz się czym martwić, wystarczy wysłac do nas zapytanie lub zadzwonić z pewnością też ją obsługujemy.Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz


Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3