Filtr cząstek stałych - Serwis DPF
image

Serwis DPF - rozwiązania, które zakończą problemy z filtrem DPF.

Filtr cząstek stałych DPF - problem?
Migające kontrolki i uporczywie powracające błędy?
Uszkodzony lub zatkany filtr cząstek stałych DPF?
Drogi serwis?

Nasza firma rozpoczęła pracę z filtrami cząstek stałych DPF w czasach, kiedy w Polsce większość mechaników czy diagnostów nie wiedziała jeszcze co to jest filtr DPF i jak wiele problemów sprawia, nie było wtedy innego Serwisu DPF. Zakładano że, przybywanie oleju, zniszczone turbosprężarki, czy uszkodzenia silnika są spowodowane zupełnie czymś innym. Jesteśmy pionierami na rynku polskim, nasze metody diagnozowania, naprawy, wymiany i usuwania filtrów cząstek stałych są często dużo skuteczniejsze od metod naszej konkurencji. Nasz DPF Serwis jest pierwszym tego typu serwisem w Polsce. Z filtrami DPF pracujemy już od ok 10lat, a nie jak nasz konkurencja od kilku miesięcy, czy tygodni. Zresztą czytając treści na wielu stronach odniosą Państwo wrażenie, że są opracowane na podstawie naszych wpisów.

Kiedy filtr cząstek stałych DPF zaczyna sprawiać problemy to nie należy wpadać w panikę i obawiać się, że koszty usunięcia problemu będą bardzo wysokie. Zanim podejmie się decyzję o tym co robić to trzeba zdemontować filtr DPF i sprawdzić w jakim jest stanie. Jeśli nie jest pęknięty, czy stopiony to można go wyczyścić lub zregenerować. Gdyby się okazało, że DPF jest uszkodzony fizycznie, to też nie ma powodów do obaw, bo możemy wymienić wkład filtra DPF na nowy. W naszym magazynie posiadamy filtry lub wkłady DPF do niemal każdego samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego. 

Jak wspomnieliśmy nasz Serwis DPF oferuje kilka sposobów radzenia sobie z problemami związanymi z DPF, od wypalania DPF, czyszczenia DPF, regeneracji po usuwanie DPF i wyłączenie w ECU obsługi filtra FAP/DPF. Usuwanie filtra DPF Poznańregeneracja filtra DPF Poznańwymiana filtra DPF Poznań - to i wiele innych rozwiązań tylko w naszym serwisie! Każdą pracę wykonujemy z największą starannością. Zregenerowaliśmy, wymieniliśmy i usunęliśmy setki filtrów cząstek stałych DPF. Wypracowaliśmy schematy/metody działania, odnośnie fizycznego wyjęcia/założenia filtra bez wyrządzania żadnych uszkodzeń, czy usunięcie/wyłącznie FAP/DPF w taki sposób, że auto nie sprawia żadnych problemów, a modyfikacja jest w pełni odwracalna. Klient jest informowany o wszystkich znalezionych anomaliach, dzięki temu wie jaki sposób naprawy będzie dla niego najlepszy, najszybszy i przede wszystkim najtańszy. Każda z oferowanych przez nas usług jest opracowana na bazie doświadczenia i uzyskiwanych rezultatów. Cała zawartość strony, ceny produktów i usług nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i innych. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności asortymentu i aktualnych cen. Czas wykonania usługi jest orientacyjny i może być krótszy lub się wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas(problem z programowaniem ECU, problem z odkręceniem zardzewiałej śruby itp).


Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3