Filtr cząstek stałych DPF - cena

Regeneracja i wymiana filtrów DPF - katalog rozwiązań

Poniżej opisu znajdują się przykładowe zdjęcia zregenerowanych filtrów DPF lub filtrów z nowymi wkładami. Katalog nie zawiera informacji na temat tańszego rozwiązania, czyli regeneracji filtra dostarczonego do naszej firmy bez jego czyszczenia/polerowania, ceny takich usług ustalane są indywidualnie i zaczynają się od 500zł. Proces regeneracji jest wieloetapowy, cena usługi zależy w dużej mierze od ilości cykli regeneracji, które są niezbędne do przywrócenia filtrowi prawidłowej przepustowości i czystości.

Prosimy wybrać markę i model Twojego samochodu, jeżeli nie udało Ci się znaleźć szukanego produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ponieważ możemy go posiadać na magazynie. Zapraszamy również na naszą nową stronę: www.serwisdpf.pl

 

Alfa Romeo
   

 

   
 
   

   
 
 


 

   
   

   

   

Cała zawartość katalogu oraz ceny części i usług są orientacyjne. Nie  stanowią one oferty w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i innych. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności asortymentu i aktualnych cen. Czas wykonania usługi jest orientacyjny i może być krótszy lub się wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas(problem z programowaniem ECU, problem z odkręceniem zardzewiałej śruby itp).

 

Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3