Chiptuning Poznań - hamownia 4x4
image

Chiptuning Poznań

Chiptuning polega na modyfikacji programu sterującego pracą silnika, dzieki czemu poddawany tuningowi pojazd ma większa moc i moment obrotowy. Modyfikacja jest tak wykonana, aby jak najbardziej zoptymalizowac pracę silnika, układu dolotowego, wtryskowego i wydechowego, dzieki czemu mieszanka jest dobrana najoptymalniej, przez co lepiej się spala w cylindrze, można powiedzieć że w całym procesie wystepują mniejsze straty.

Wszystkie samochody stroimy(tuningujemy) indywidualnie, uwzględniamy stan techniczny pojazdu, ewentualne modyfikacje mechaniczne oraz wymagania kierowcy. Dlatego na naszej stronie podajemy tylko tabele z przykładowymi przyrostami mocy i momentu obrotowego, ponieważ każdy silnik dostrajamy indywidualnie i nawet dwie takie same jednostki napędowe mogą różnić się parametrami nawet o kilka procent. Średni przyrost mocy i momentu obrotowego wynosi około 15-30% mocy wyjściowej.
Podczas tuningu(strojenia) wykonujemy pomiary na hamowni obciążeniowej MAHA 4x4, na bieżąco logujemy wszystkie niezbedne parametry tak aby na ich podstawie, jak najlepiej i najbezpieczniej wykonać modyfikację.

Oprócz standardowego chiptuningu zajmujemy się modyfikacja samochodów na wieksze moce, co mozna uzyskac łącząc modyfikację programu z niezbednymi zmianami mechanicznymi, takimi jak wymiana układu dolotowego, wydechowego, turbiny itp. Mamy gotowe rozwiązania dla silników diesla jak równiez dla doładowanych silników benzynowych jak TFSI/TSI czy Ecoboost.

Więcej informacji na temat tuningu:


www.tuneforce.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone. Platforma: iCMS3